• Reklam
AK Parti teşkilatı "vefasızlık" gösterdi!
Çakı - Yorum

Çakı - Yorum

ÇAKI - YORUM

AK Parti teşkilatı "vefasızlık" gösterdi!

21 Haziran 2017 - 09:11

AK Parti teşkilatlarının tamamında “vefa” adı altında birlik ve beraberlik iftarları düzenlenirken Sungurlu teşkilatı vefasızlık gösterdi.

AK Parti il merkezi başta olmak üzere ilçelerde büyük bir katılımla “vefa” adı altında birlik ve beraberlik iftarları düzenledi.

AK Parti Çorum Teşkilatı tarafından Ticaret ve Sanayi Odası kompleksinde düzenlenen iftar programına AK Parti Çorum Koordinatörü Recep Yıldırım, Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, eski Çorum milletvekilleri Ali Yüksel Kavuştu ve Adnan Türkoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse, il genel ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler, köy ve mahalle muhtarları ile partililer katıldı.

AK Parti teşkilatları tarafından ilçelerde de milletvekilleri başta olmak üzere şehrin protokolü ve ileri gelenlerinin katılımıyla iftarlar düzenlendi. Bu iftarlarda milletvekilleri ilçelere yapılan yatırımları anlattı, yeni yatırımların müjdelerini verdi. Teşkilatlar, Ramazan ayı vesilesiyle düzenledikleri iftarlar ile ilçelerinde birlik ve beraberliği sağladılar.

Ramazan ayının sonuna yaklaşmamıza rağmen Sungurlu ilçe teşkilatı, geniş katılımlı ilçenin tüm renklerini bir araya getirecek bir iftar programı düzenlemedi. İlçede bir iftar programı dahi düzenleyecek kadar varlık gösteremeyen teşkilat; başka kurum, kuruluş ve derneklerin düzenlediği iftar yemeklerinde boy gösteriyor.

AK Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan’ın başarısız yönetimi sonucu uzun zamandır bir araya gelemeyen AK Partililer, mübarek Ramazan ayında da ilçe teşkilatının düzenleyemediği iftar programı sonrası, daha uzun süre bir araya gelemeyeceği görünüyor.

AK Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, birilerinin gölgesinde kalarak, eline tutuşturulan açıklamaları yapmaya devam ediyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar